Kounická 2, 101 00 Praha 10 Tel.: +420 274 822 368 info@atelierarea.czAgentura | Press | Servis | Logistika

Kdo jsme

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vám představili naši firmu Reklamní atelier Area, s.r.o., která je přímým nástupcem firmy Atelier Area, působící na trhu od roku 1990. Zakladatelem firmy je Jiří Melnyčok, původní profesí výtvarník a grafik. Tuto firmu založil především s cílem poskytnout potenciálním klientům v oblasti výtvarné a grafické kreativity tu nejvyšší kvalitu. Přestože si firma zachovala svůj ojedinělý standard v oblasti kreativity, začala se pod tlakem narůstajícího počtu klientů od roku 1996 chovat a pracovat, jako full service agentura.

Reklamní atelier AREA se dělí na jednotlivé divize:

. agentura (full servis) – grafické studio, kalkulační činnost
. press – tiskové služby (dříve tiskárna VSP)
. servis – velkoplošný tisk, označení obchodních míst plotrové vybavení
. logistika – skladování, balení a distribuce zásilek

 

I přes přibývající počet zákazníků se stále snažíme klást největší důraz na kreativitu a perfektní tiskové zpracování. Naší specializací kromě obvyklých tiskovin jako jsou reklamní letáky, vizitky, katalogy, brožury atd., jsou především hospodářské tiskoviny jako pojistné smlouvy a samopropisovací tiskopisy, které umíme personifikovat včetně implementace dynamického čárového kódu a elektronického číslování, dále disponujeme povolením České pošty na výrobu složenek. Máme velké zkušenosti nejen z výrobou ale i z grafickou přípravou těchto materiálů kterou realizujeme ve vlastním DTP studiu (např. pro f. Generali Pojišťovna a.s. jsme zpracovali a realizovali již více než 700 formulářů).

 

Dále se zabýváme zpracováním internetových stránek a elektronickými prezentacemi firem, jsme schopni zajišťovat také plotrovou (samolepící) grafiku, reklamní předměty, samolepky, billboardy, bigboardy, novinovou a časopisovou inzerci a mnoho dalších produktů spojených s reklamní a propagační činností, včetně návrhu a výstavby veletržního stánku, o čemž svědčí například ocenění Expo Image z Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně, kde jsme expozici realizovali pro firmu Rockwell Automation.

AREA DIVIZE

Agentura (full servis)

Grafické studio (DTP)
Realizujeme široké spektrum běžných tiskovin dle korporátního stylu. Požadavky klientů zpracováváme rychle a s profesionálním přístupem ve vlastním DTP studiu. Perfektní grafické a tiskové zpracování je naší nejvyšší prioritou. Specializací našeho DTP studia jsou mimo jiné reklamní letáky, vizitky, katalogy, brožury i časopisy.

Prepress
Příprava schválených grafických výstupů do tisku.

Webdesign & dynamická grafika
Realizujeme statické i dynamické webové prezentace, redakční systémy, flash grafiku.

Programování interaktivních formulářů
Vytváříme či předěláváme standardní grafické PDF formuláře na interaktivní PDF verze s využitím pro obchodní, administrativní či ryze interní účely.

 

Tiskové služby (press)

Tisk
Realizujeme tisk formulářů, digitální tisk, tisk vizitek, hospodářské tiskoviny, samopropisovací personifikované tiskopisy včetně čárového kódu – to vše jsou produkty, které poskytujeme našim stálým klientům (Generali Pojišťovna, Česká pojišťovna, D.A.S. pojištovna právní ochrany atd.). Díky možnostem naší tiskárny zajistíme tisk ve velkých nákladech, např. tisk propisovacích smluv nebo složenek, na jejichž tisk vlastníme povolení od České pošty.

Vyzkoušejte naše služby, můžete začít třeba tiskem vizitek. Na kreativitu nezapomínáme! Přesvědčte se sami a kontaktujte nás.

Zavolejte nám – rádi vám zašleme ceník našeho studia a všech našich dalších služeb.

 

Instalace a servis

Instalujeme velkoplošný tisk, plotrový tisk, označení obchodních míst. Realizujeme a instalujeme světelnou reklamu (neony i diodový systém osvětlení).

Logistika

Skladování, balení a distribuce zásilek dle potřeb a požadavků našich klientů.

O nás

Reklamní atelier AREA je přímým zástupcem firmy Atelier Area – na trhu působíme již od roku 1990. Mezi naše služby patří kromě kompletního grafického studia také kalkulační činnost, velkoplošný tisk, označení obchodních míst, plotrové vybavení, a skladování a balení zásilek včetně jejich distribuce. Reklamní atelier AREA vám nabízí kompletní servis!

Spolupracujeme

Intergraf
NEON centrum
DESIGNSERVIS.cz